Dołącz do nas

Kancelaria Gromek i Partnerzy oferuje możliwości rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych specjalizacji. Do naszego zespołu szukamy osób na różnych etapach rozwoju zawodowego – prawników, aplikantów radcowskich lub adwokackich, radców prawnych, adwokatów a także – w ramach praktyk – studentów prawa ostatnich lat.

Rekrutacja trwa!

Kancelaria obecnie poszukuje:

  • sekretarki/recepcjonistki – osoby energicznej, o wysokiej kulturze osobistej, posiadającej umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole, z pozytywnym nastawieniem do otoczenia, umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi, kilkuletnim doświadczeniem oraz z bardzo dobrą znajomością MS Office i języka angielskiego.
  • studentów drugiego/trzeciego roku studiów na stanowisko praktykanta – Oczekiwania wobec kandydatów obejmują chęć podjęcia długoterminowej współpracy z Kancelarią, znajomość systemu Legalis oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, zaangażowanie, profesjonalizm i wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, dyskrecja, gotowość do podjęcia pracy od zaraz, bardzo dobre wyniki w nauce. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
  • aplikanta adwokackiego lub radcowskiego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (w tym prawniczego) w mowie i piśmie. Mile widziane roczne doświadczenie w pracy, w szczególności w obszarze doradztwa przy transakcjach lub IT.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right